Pompowanie balonów helem

Pompowanie balonów helem - Czar Party Ciechanów, Sierpc Zaprasza !  

Najpopularniejszy element dekoracji wielu uroczystości, to właśnie balony. Sprawdzają się podczas każdej imprezy. Zdjęcia z takimi balonami biją rekordy popularności w social mediach. Balony to także wyśmienity element ślubnych dekoracji. Możecie użyć ich tradycyjnie i ułożyć je w piękne bukiety czy balonowe bramy. Obecnie w aranżacjach ślubnych liczą się także ciekawe kształty i kolory, a balony wypełnione helem to niemal prawdziwy must have na każdym przyjęciu.

Balony ustawione po dwóch stronach ścieżki prowadzącej do głównego wejścia na salę weselną to kolejna inspiracja dla Was.

Innym, ciekawym rozwiązaniem są balony, które w środku mają na przykład pióra ( wykonujemy ).

Warto zwrócić uwagę na wypełnienie dekoracyjnych balonów helem - wtedy lepiej się prezentują oraz z łatwością unoszą się na powietrzu. Nie opadając ku ziemi, co nie jest pożądanym efektem w przypadku dekoracji eventowych.

Cena napełniania zakupionych u nas balonów helem i dostępne warianty:

balon lateksowy 25-35cm (7zł)

balon foliowy 35-45cm (7zł)

balon foliowy 45-65cm (14zł)

balon foliowy 65-100cm (21zł)

balon foliowa cyfra 85-100cm (21zł)

balon foliowa litera 85-100cm (21zł)

okrągły balon olbrzym 50-80cm (56zł)

okrągły balon olbrzym 80-100cm (84zł)

uszczelnienie 1 balona żelem HI-Float ( GRATIS )

Hel - warto wiedzieć.

Co powinniście wiedzieć o samym helu? Jest on gazem szlachetnym, całkowicie bezpiecznym i niepalnym. W Czar Party mocno stawiamy nie tylko na jakość oferowanych produktów ale i na wysoką jakość helu - do pompowania naszych balonów używamy wyłącznie helu 4.0 o czystości 99,99% wykorzystywanego między innymi w diagnostyce medycznej oraz nurkowaniu profesjonalnym. Nie musisz się więc obawiać przykrych niespodzianek.

Jak długo unoszą się balony z helem?

To, jak długo latają balony z helem zależy w głównej mierze od rodzaju samego balonu i temperatury otoczenia. Balony napełnione helem "nie lubią" wysokich temperatur. Dlatego najlepiej unikać miejsc w których słońce mocno operuje ( np. w zamkniętym samochodzie w czasie upałów, przy oknie, itp.) Oferujemy najlepsze balony na rynku europejskim (biodegradowalne). Dla tych lateksowych, będzie to około 8-10 godzin, ale już balony foliowe, mogą unosić się kilka dni a nawet tygodni a nierzadko i miesięcy. Warto pamiętać również, że aby latać, balony cyfry i litery muszą mieć minimum 66cm. Żywotność balonów lateksowych możemy jeszcze dodatkowo przedłużyć do kilku dni za pomocą specjalnego żelu hi-float. Zabezpieczenie żelem wykonujemy gratis.

Organizując każdą imprezę, można skorzystać się z naszych usług dekorowania w domu, sal i lokali. Na pewno wszystko wtedy będzie dokładnie takie jak sobie wymarzyliście ! Dodatkowo, zlecając nam udekorowanie w balonowe kompozycje będzie też dla was sporą oszczędnością czasu i wątpliwości.

A gdzie w Ciechanowie czy Sierpcu napełnić balony helem ?

Czar Party to sklep, w którym nie tylko kupisz wymarzonych kształtów balony. Oferujemy również pompowanie balonów helem

- Ciechanów ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 4 ( przy Rynku, NIE ul.Pułtuska !!! ) 

- Sierpc ul. Jana Pawła II 15 ( vis a vis Dworca PKS ). Dekoracje to nasza specjalność od wielu lat.

Zapraszamy, wpadnij do nas a pomożemy Ci w dekoracji każdego wydarzenia ! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl